Palīdzība ģimenēm krīzes situācijās

on .

Palīdzība ģimenēm krīzes situācijās🤗 Mēs saprotam cik būtiski ir palīdzēt citiem, kam nav viegli šajā neparastajā laikā. 0.20 eur no katras izgatavotās kartiņas + iespēju robežās papildus no saviem līdzekļiem, mēs ziedosim labdarības kampaņai – 👩‍👧 “Palīdzība ģimenēm krīzes situācijās” (kad vecāki zaudējuši darbu un palikuši bez ienākumiem, cilvēkiem slimībā vai kad veselības problēmas prasa pēkšņus un lielus izdevumus). 
 
💗 Aicinam arī citus iespēju robežās atbalstīt šo vai kādu citu labdarības kampaņu. Ne vienmēr nepieciešamas lielas summas un ne vienmēr jāziedo finansiāli līdzekļi, arī mazs atbalsts gala rezultātā var palīdzēt otrai pusei sniegt nepieciešamo. 🦸‍♀ Grūtākais ir spert pirmo soli. Mēs ne tikai finansiāli centīsimies atbalstīt šo kampaņu, bet arī informatīvi, lai sasniegtu ļoti daudzus cilvēkus, kas par to nezin Baltijas valstīs un ārpus.
 
Mūsu uzņēmums piedalās dažādās labdarības kampaņās jau vairāk kā 12 gadus. 🎁 Palīdzēsim tiem, kam tas tiešām ir nepieciešams, būsim vienoti! 🤗

Metāla Klientu Lojalitātes Kartes

on .

Metāla Klientu Lojalitātes Kartes

Kāpēc izvēlēties metāla klientu kartes? 

Lielākā daļa uzņēmumu - gan lieli, gan mazi - kādā darbības posmā ir apsvēruši iespēju ieviest lojalitātes programmu. Kad esat sasniedzis noteiktu skaitu klientu, kas atgriežas, ir svarīgi saglabāt viņu lojalitāti, mudināt viņus palikt un saglabāt uzticību jūsu zīmolam arī turpmāk.

LOJALITĀTES PROGRAMMAS UN METĀLA LOJALITĀTES KARŠU PRIEKŠROCĪBAS:

 • Palieliniet klientu lojalitāti;
 • Jums vai darbiniekiem ir vieglāk noteikt labākos un ienesīgākos klientus;
 • Reklamējot savu zīmolu - veidojiet atpazīstamību;
 • Atvieglināta administrēšana;
 • Paaugstināta drošība;
 • Tas palīdz reklamēt Jūsu pakalpojumus un preces.

Bezkontakta kartes vai kartes ar magnētisko joslu?

on .

Bezkontakta kartes

Kāda ir atšķirība starp kartēm ar magnētisko joslu (Magnetic Stripe) un bezkontakta kartēm (Proximity Cards).

Uzziniet par atšķirībām starp kartēm ar magnētisko joslu un bezkontaktu kartēm - un uzziniet, kurš kartes veids vislabāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Bieži mums nav nepieciešama nekāda veida karšu kodēšana, bez jebkāda veida papildus drošības. Šāda veida kartes lielākoties izmanto kā ID kartes, caurlaides, biedra kartes, dažos gadījumos arī kā lojalitātes kartes un dāvanu kartes, tā ir arī opcija ja uzņēmumam nav karšu lasītāja. Šo karšu elektroniskai identifikācijai var izmantot uzdrukātu kartes numuru, svītrkodu vai QR kodu.

Tomēr, ja vēlamies ieviest drošu, ērtu un elektronisku identifikāciju, ir jāapsver par magnētisko vai bezkontakta karšu ieviešanu.

 

 

Pasākuma atbalsts - "Biznesa vakariņas ar premjer ministru Māri Kučinski"

on .

dinner with Maris Kucinskis

"FDScards" bija patiess prieks atbalstīt ārvalstu tirdzniecības kameru organizēto pasākumu - "Biznesa vakariņas ar premjerministru Māri Kučinski", kas notika 21.02.2018 Radisson Blu telpās. Pasākums tika ļoti kvalitatīvi organizēts, tajā tika apspriestas aktuālās nodokļu reformas, kā arī veselības un izglītības jomas aktuālie jautajumi. Konference pulcēja vienpadsmit ārvalstu tirdzniecības kameru biedrus un citus biznesa vides pārstāvjus.

Augstas kvalitātes plastikātu karšu drukas iekārtas iegāde

on .

plastikata karsu printeris

Domājot par mūsu klientu laiku, tagad plastikāta karšu izgatavošana pie mums ir vēl ātrāka un kvalitatīvāka! FDScards iegādājies papildus plastikāta klienta un ID karšu apdrukas iekārtu. Karšu printeris nodrošina super augstu 600dpi kvalitāti.

Augstā drukas kvalitāte ideāli piemērota strauji augošajām drošības drukas prasībām ID un klienta lojalitātes karšu izgatavošanā.

Pateicoties šai iekārtai, mēs spējam nodrošināt 120 personalizētu plastikāta karšu izgatavošanu stundā. Tā kā uzņēmuma darba laiks ir no 8:00 – 18:00, mēs spējam saražot līdz pat 1000 kartes vienas dienas laikā. Salīdzinoši ar ofseta tehnoloģiju, kas nodrošina karšu izgatavošanu sākot no 500 gab. tikai trijās nedēļās.

Gadījumos, kad Jūsu uzņēmumam nepieciešamas kartes ātrāk, mēs spēsim palīdzēt! Un ja nepieciešamas kartes ar individuālu dizainu vai personu datiem, šī drukas tehnoloģija būs labākais risinājums.

IZGATAVOŠANAS IESPĒJAS:

 • Druka uz baltām, sudraba un zelta pamatnēm;
 • Karšu izgatavošana ar magnētisko joslu vai bezkontakta RFID čipu un kodēšana;
 • Mikroteksta vai mikroelementu druka;
 • Pilnkrāsu druka zem lamināta slāņa līdz ar malām;
 • Iespēja izgatavot tumšas glancētas kartes bez skrāpējumiem.

Biznesa brokastis ar Andri Ozolu, LIAA

on .

biznesa brokastis liaa2017. gada 29. novembrī FDScards dalībnieki piedalījās biznesa brokastīs ar Andri Ozolu (LIAA vadītāju), kas norisinājās Radisson Blu. Pasākumā tika apspriests tūrisma attīstība Latvijā, valsts atbalsta programmas un Magnetic Latvija darbība. Pasākums pulcēja viesus no Zviedru, Īru, Šveices un Norvēģijas tirdzniecības kamerām.

“FDS CARDS” UZSĀK SADARBĪBU ARĪ AR ZVIEDRIJU!

on .

FDS cards Zviedrijas tirgū - FDScards SverigeTā kā mūsu kaimiņvalstu uzņēmējiem esam spējuši nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus un servisu, esam pieteikuši sevi arī Skandināvijas tirgū. “FDS Cards” paplašina savu redzesloku līdz Zviedrijai, piedāvājot mūsu pakalpojumus - klienta karšu izgatavošanu un lojalitātes sistēmas ar mūsu unikālajiem risinājumiem, augsto izgatavošanas kvalitāti un servisu.

Piedāvājam zviedru uzņēmējiem nostiprināt savu lojālo klientu loku, izmantojot lojalitātes karšu priekšrocības, pareizu analītiku un risinājumu ieviešanu darbībā ar patstāvīgajiem klientiem.

Lojalitātes kartes dod iespēju piedāvāt bonusus atlaižu veidā, uzkrājumus no iztērētās summas daudzuma nākamajiem pirkumiem, atlaides no Jūsu lojalitātes līmeņa un daudz citu priekšrocību.

Lojalitāšu apstrādes sistēma (karšu lasītāji un programmatūra), dod iespēju identificēt Jūsu apmeklētājus, iegūt statistikas datus par pirkumu apjomiem, pieprasītākajām precēm un pakalpojumiem, laiku un dienām, kuros biežāk tiek veikti pirkumi un daudz citu iespēju.

Pareizi izmantojot mūsdienu tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, Jūs nostiprināsiet ilglaicīgu sadarbību ar saviem apmeklētājiem, izanalizējot viņu vēlmes, piedāvājot viņiem bonusus un liekot justies īpašiem ar katru apmeklējumu Jūsu uzņēmumā. 

“FDS CARDS” DALĪBA "RIGA VISION 2017-2021" RĪGAS MĒRA KANDIDĀTU DEBATĒS

on .

fdscards riga vision 20172017. gada 19. aprīlī "FDScards" piedalījās Rīgas pilsētas mēra kandidātu debatēs un lietišķajās vakariņās kopā ar ārvalstu tirdzniecības kameru biedriem. "Riga Vision 2017-2021" pasākums norisinājās "Radisson Blu Daugava Hotel".

Debatēs piedalījās:
Mārtiņš Bondars (Latvian Association of Regions/ For Latvia’s Development);
Jānis Bordāns (New Conservative Party);
Baiba Broka (National Alliance);
Armands Krauze (Union of Greens and Farmers);
Unity, speaker TBC;
Harmony/ Honor to Serve Riga, speaker TBC

Palīdzi trūcīgiem mazuļiem!

on .

Iesaisties projektā “Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”Mums visapkārt ir daudz cilvēku, kuriem nepieciešama palīdzīga roka ikdienas vajadzību nodrošināšanai un ģimenes uzturēšanai. Apzinoties, ka ikviens no mums var palīdzēt, plastikāta karšu izgatavotājs „FDS cards” ir nolēmis būt sociāli atbildīgs un atbalstīt tos, kuriem šobrīd neklājas viegli. Tādēļ mūsu uzņēmums ir iesaistījies labdarības organizācijas Ziedot.lv projektā „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem!”

Kā mēs palīdzēsim?

Mēs esam izlēmuši atbalstīt pašus mazākos un neaizsargātākos, kuri ir ieradušies ne tik ideālā pasaulē un saviem spēkiem situāciju ietekmēt vēl nevar. No katra pasūtījuma, kas pārsniedz 1000 kartiņas, ziedosim 10 eiro trūcīgām ģimenēm, kurās aug mazuļi līdz 2 gadu vecumam.

„Katrs, kura ģimenē ir kaut viens mazulis, zina, ka bērna audzināšana prasa ne tikai rūpes un uzmanību, bet arī zināmus izdevumus. Diemžēl ne visām ģimenēm pietiek līdzekļu, lai pilnvērtīgi nodrošinātu visu nepieciešamo pašiem mazākajiem. Bērni ir mūsu nākotne, tādēļ uzskatām, ka visai sabiedrībai kopā ir jāuzņemas rūpes un atbildība par to, lai mazuļi izaugtu veseli un dzīvespriecīgi. Šī iemesla dēļ arī mūsu uzņēmums ir iesaistījies sociālajā kampaņā,” skaidro „FDS cards” pārstāvis Vitālijs Kolotikovs.

"FDScards" sāk darbību Igaunijas tirgū

on .

fdscards eesti, fdscards igaunijā, fdscards.ee

Esam pagodināti sākt savu darbību Igaunijas tirgū, piedāvājot mūsu pakalpojumus - klienta karšu izgatavošanu un lojalitātes sistēmas arī kaimiņvalsts uzņēmējiem. "FDScards eesti" (www.fdscards.ee) 06.06.2016 ar mūsu unikālajiem risinājumiem, augsto izgatavošanas kvalitāti un servisu sāka apkalpot Igauņu klientus, kuri vēlas nostiprināt savu lojālo klientu loku, izmantojot lojalitātes karšu priekšrocības, pareizu analītiku un risinājumu ieviešanu darbībā ar patstāvīgajiem klientiem.

Lojalitātes kartes dod iespēju piedāvāt bonusus atlaižu veidā, uzkrājumus no iztērētās summas daudzuma nākamajiem pirkumiem, atlaides no Jūsu lojalitātes līmeņa un daudz citu priekšrocību.

Lojalitāšu apstrādes sistēma (karšu lasītāji un programmatūra), dod iespēju identificēt Jūsu apmeklētājus, iegūt statistikas datus par pirkumu apjomiem, pieprasītākajām precēm un pakalpojumiem, laiku un dienām, kuros biežāk tiek veikti pirkumi un daudz citu iespēju.

Izmantojot pareizi mūsdienu tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, Jūs nostiprināsiet ilglaicīgu sadarbību ar saviem apmeklētājiem, izanalizējot viņu vēlmes, piedāvājot viņiem bonusus un liekot justies īpašiem ar katru apmeklējumu Jūsu uzņēmumā. 

Mūsu uzticamie klienti

 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-2
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-8
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-11
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-12
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-13
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-13
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-15
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-16
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-17
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-18

Mūsu uzticamie klienti

 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-2
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-8
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-1
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-11
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-12
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-13
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-13
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-15
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-16
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-17
 • plastikata-kartes-razosana-partneri-18

Par mums

Mēs ticam ideālām attiecībām, tieši tāpēc mēs palīdzam veidot lojalitāti starp Jūsu uzņēmumu un Jūsu klientiem.

"FDS Cards" jau vairāk kā 12 gadus veiksmīgi darbojas Eiropas tirgos sadarbojoties ar visdažādākā segmenta mazajiem un lielajiem uzņēmumiem.

Mēs piedāvājam ekskluzīvu vizītkaršu izgatavošanu no metāla, koka vai plastikāta. Plastikāta vai metāla lojalitātes karšu druku un lojalitātes sistēmas ieviešanu.

 • Sekojiet mums:
 • Darba laiks: 
  P.-P. 9:30-17:00 | Sestd. 10:00-14:00

Klientu plastikāta lojalitātes kartes

 • Adrese:
  Matīsa iela 78a - 204 kab., Rīga
  Kā nokļūt:
  13, 51, 52 autobuss,
  22, 11 trolejbuss. Pietura - Matīsa iela
 • Mob:
 • WhatsApp:
 • E-pasts:
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 • plastikāta klientu kartesPlastikāta lojalitātes kartes izgatavošana eng