Skip to main content
Why Metal Business Cards for Realtors Are the Way to Go

4 pārliecinoši iemesli kāpēc metāla vizītkartes nekustamo īpašumu pārstāvjiem ir ceļš uz priekšu

Nekustamo īpašumu jomā, kas ir plaukstoša, atšķirība starp darījuma noslēgšanu vai klienta zaudēšanu bieži vien var būt atkarīga no iespaida, ko radāt. Sadarbības tīklu veidošana ir jebkura veiksmīga nekustamo īpašumu darījumu starpnieka dzīvības dzinējspēks, un kas gan var būt labāks instruments, lai nostiprinātu spēcīgu pirmo iespaidu, kā vizītkarte? Bet ne tikai jebkura vizītkarte; mēs runājam par spēļu pārmaiņām: metāla vizītkartes nekustamo īpašumu mākleriem. Elegantas, modernas un profesionālismu izstarojošas vizītkartes ir jūsu klusais sabiedrotais nežēlīgajā konkurences cīņā nekustamā īpašuma tirgū.

Making a Lasting Impression with Metal Business Cards

1. Ilgstoša iespaida radīšana ar metāla vizītkartēm

Runa nav tikai par kontaktinformācijas nodošanu, bet gan par pieredzes nodrošināšanu. Metāla vizītkartēm piemīt stingrība un spīdums, kas uzreiz piesaista uzmanību. Metāla vēsā pieskāriena sajūta kopā ar jūsu reljefa detaļām rada sajūtu pieredzi, kas nav salīdzināma ar papīra kartītēm. Tās ir neaizmirstamas un, pats galvenais, atspoguļo augstākās kvalitātes pakalpojumus, ko sniedzat kā nekustamā īpašuma aģents.

2. Metāla vizītkaršu nepārspējamā izturība

Viena no metāla priekšrocībām salīdzinājumā ar papīru ir ilgmūžība. Jūsu metāla vizītkarte nepakļausies nolietojumam, kas piemīt papīra kartītēm. Tās nesaliecas, nesaplēšas un neizbalē, tādējādi nodrošinot, ka jūsu kontaktinformācija paliek salasāma. Un, kad āra pasākumos pūš brāzmains vējš, jūsu metāla vizītkarte saglabās stabilitāti, tāpat kā īpašums, ko jūs pārstāvat.

3. Profesionāla mala ar metāla kartēm

Kartiņu kaudzē jūsu metāla vizītkarte ir profesionālisma bāka. Tās svars raisa cieņu un apliecina stabilitāti un uzticamību - tikumus, kas nekustamā īpašuma darījumos ir ārkārtīgi svarīgi. Izsniedzot metāla vizītkarti, jūs ne tikai sniedzat kontaktinformāciju, bet arī daļu sava zīmola reputācijas.

4. Metāla vizītkaršu praktiskā elegance nekustamo īpašumu mākleriem

Metāla vizītkartes ir ne tikai estētiskas, bet arī praktiski izdevīgas. Tās ir atšķirīgas, tāpēc ir mazāk tendētas uz to, ka tās pazudīs papīru juceklī. Viegli atrast savu metāla vizītkarti rakstāmgalda atvilktnē, kas pilna ar kancelejas piederumiem, vai rokassomiņā, kas pilna ar dažādiem priekšmetiem, nozīmē, ka, kad ir pienācis laiks veikt turpmākus pasākumus, jūsu vizītkarte būs pirmā, kas tiks atrasta un izmantota.

A Professional Edge with luxury Cards for realtors
Elevating Metal Business Cards for Realtors

Digitālā mala: metāla vizītkaršu uzlabošana nekustamo īpašumu mākleriem

Ietverot metāla vizītkartēs tādus digitālos elementus kā QR kodi vai NFC tehnoloģija, nekustamo īpašumu mākleriem tīklu veidošana tiek pacelta jaunā līmenī. Iedomājieties, ka klients, skenējot jūsu kartiņu, tiek novirzīts uz jūsu piedāvājumiem vai īpašuma virtuālo apskati. Digitālās funkcijas nodrošina ērtības un tūlītēju piekļuvi jūsu profesionālajam portfolio, uzlabojot lietotāja pieredzi un ļaujot jums būt priekšā digitālajā laikmetā.

Ietekme uz pārdošanu: Metāla vizītkartes: taustāms pieaugums ar metāla vizītkartēm

Anekdotiski un eksperimentāli ir pierādīts digitālo un metāla vizītkaršu pārākums pārdošanas veicināšanā. Tās piedāvā saistošu mijiedarbību, kas ir neaizmirstama, koplietojama un efektīva. Salīdzinošā pētījumā ar  digitālajām vizītkartēm aprīkotie nekustamo īpašumu tirgotāji pārspēja tos, kuriem bija tradicionālās papīra vizītkartes, pārdošanas konversijas ziņā, uzsverot taustāmās priekšrocības, ko sniedz pāreja uz metāla un digitālajām vizītkartēm.

Vai esat gatavs no jauna definēt pirmā iespaida mākslu? Lai katru rokasspiedienu pārvērstu neaizmirstamā kontaktā? Ir pienācis laiks mainīt veidu, kā dibināt kontaktus, iesaistīties un slēgt darījumus. Izbaudiet nepārspējamu greznības un tehnoloģiju apvienojumu ar mūsu individuāli izgatavotajām metāla vizītkartēm nekustamo īpašumu mākleriem. Tās nav tikai vizītkartes - tās apliecina jūsu apņemšanos nodrošināt izcilību un profesionalitāti nekustamā īpašuma jomā.

Ar mūsu rūpīgi izstrādātajām metāla vizītkartēm katra iepazīšanās ir iespēja žilbināt. Neatkarīgi no tā, vai jūs piedalāties nozares pasākumos, demonstrējat īpašumus atvērto durvju dienās vai tiekaties ar potenciālajiem klientiem uz kafiju, jūsu vizītkarte ir klusais jūsu zīmola vēstnesis. Tā ir taustāms pieskāriena punkts, kas var ietekmēt lēmumus un veidot ilgstošas attiecības.

Neļaujiet vēl vienam potenciālajam klientam izlaisties cauri plaisām ar aizmirstām papīra kartītēm. Paaugstiniet savu profesionālo klātbūtni un izcelieties pārpildītajā nekustamā īpašuma tirgū. Mūsu metāla vizītkartes ir izstrādātas tā, lai būtu tikpat izturīgas un ievērojamas kā jūsu pārstāvētie īpašumi un sniegtie pakalpojumi.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu ceļojumu uz zīmola prestiža paaugstināšanu un pārdošanas apjoma palielināšanu. Izgatavosim atslēgu, lai atraisītu jūsu nekustamā īpašuma biznesa pilnu potenciālu - atslēgu, kas kalta no vissmalkākā metāla un bagātināta ar modernākajām digitālajām funkcijām. Izbaudiet atšķirību un uzstādiet jaunus standartus nekustamā īpašuma tīklu veidošanā.

Impact on Sales: A Tangible Increase with Metal Business Cards

PAR MUMS


"FDS cards" ir Londonā reģistrēts uzņēmums ar birojiem visā pasaulē. Ar daudzu gadu pieredzi Eiropas un pasaules tirgū, sniedzot pakalpojumus dažādām nozarēm, sākot no MVU līdz lielām korporācijām. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes biedru karšu drukāšanas pakalpojumus no plastmasas un metāla, inovatīvu lojalitātes sistēmu, kā arī luksusa vizītkaršu drukāšanas pakalpojumus no metāla, plastmasas un koka.

ADRESE


"FDS CARDS" LTD

71-75 Shelton Street, London,
Greater London,
United Kingdom, WC2H 9JQ

metal business cards uk trusted seller

KONTAKTI


E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


TEL+44 79 3411 6739


WHATSAPP: +44 79 3411 6739


Klienti, kas novērtē sadarbību ar mums

 • Sandis Spolītis

  Metal Business Cards
  Feb. 4, 2020

  Lielisks serviss, ātrums un kvalitāte. Noteikti varu ieteikt FDS Cards!

 • Andriel (CNG Digital Group)

  Metal Business Cards
  Jūn 12, 2020

  Metāla karšu kvalitāte ir izcila, un sniegtais pakalpojums ir lielisks. FDS Cards izveidoja bezmaksas dizainu un piegādāja kartes bez maksas. :) Lieliska komunikācija un viegla sadarbība. Es ar prieku iesaku šo uzņēmumu.

 • Rouzbeh Karbor

  Metal Business Cards
  Sept 30, 2020
  Iesaku šo uzņēmumu! Es sākotnēji biju skeptisks par šo uzņēmumu, bet viss izrādījās 100% kvalitatīvs, un viņi man pat ļoti palīdzēja ar karšu dizaina izstrādi. Jautājiet pēc Vitālija, viņš man ļoti palīdzēja. Iesaku!


 • Ivan Bifano (WeYeah! GmbH)

  Metal Business Cards
  Dec 9, 2020

  Augsta karšu izgatavošanas kvalitāte, pielāgots dizains un bezmaksas piegāde, ļoti konkurētspējīga cena un (pirmkārt) izcila klientu apkalpošana, jo Vitālijs Kolotikovs un kundze čatā ir ļoti laipni, ātri atbild un izpalīdzīgi. Izcils piemērs klientu apkalpošanā.

 • M. Victoria

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2020

  Kā uzņēmums mēs regulāri pasūtām no "FDS Cards". Kopš atradu šo uzņēmumu un veicu savu pirmo pasūtījumu, es nekad neesmu pārdomājusi par sadarbību.
  Labi padarīts darbs "FDS Cards" komanda un paldies par lielisko servisu un izcilo kvalitāti!

 • Mike Johnson

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2019

  FDS kartes sniedza patiešām labu servisu jau no pirmās dienas. Mums vienmēr ir bijušas augstas kvalitātes preces. Ar šo uzņēmumu sadarbojamies jau vairāk kā 2 gadus un arī turpmāk atgriezīsimies, lai iegādātos metāla biedru kartes.

 • Agnes

  Metal Business Cards
  Jan 7, 2020

  Liels paldies FDS Cards par mūsu redzējuma īstenošanu.
  Esmu saņēmusi daudz komplimentu par mūsu metāla vizītkartēm.
  Dizains ir izcils. Kopš tā laika es jūs vienmēr iesaku saviem partneriem.
  Viennozīmīgi līderi šajā nozarē.

 • Oliver M.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Iesaku ikvienam. Ar FDS cards esam sadarbojušies dažādos pakalpojumos, viņi vienmēr ir piegādājuši augstas kvalitātes vizītkartes.
  Ieteicams ikvienam kuri vēlas iegūt kreatīvas kartes.

 • Mandy

  Metal Business Cards
  Jan 3, 2020

  Lielisks lojalitātes risinājums mūsu biznesam. Pēc šī risinājuma ieviešanas mēs ieguvām daudz lojālākus klientus un tagad labāk saprotam viņu vēlmes. Pasūtījām arī saviem VIP klientiem melnā metāla kartes un tās izskatās ļoti foršas. FDS cards dara visu iespējamo, lai apmierinātu mūsu uzņēmuma vajadzības.
  Liels paldies par šo lielisko risinājumu. :)

 • Thomas G.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Ļoti labs un profesionāls serviss. Lieliska metāla vizītkaršu kvalitāte. Noteikti izmantošu FDS cards arī turpmāk.

 • Ernestas Bilius

  Metal Business Cards
  Okt 16, 2020

  Izcili padarīts darbs, biju ļoti pārsteigts 👌

 • Aleksander

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Viss kā solīts, lieliska lojalitāte un atsauksmju risinājums
  kā arī lojalitātes kartes. Augsti ieteicams uzņēmums!

  Radās jautājumi?

  PAR MUMS


  Mēs ticam ideālām attiecībām, tieši tāpēc mēs palīdzam veidot lojalitāti starp Jūsu uzņēmumu un Jūsu klientiem. "FDS Cards" jau vairāk kā 12 gadus veiksmīgi darbojas Eiropas tirgos sadarbojoties ar visdažādākā segmenta mazajiem un lielajiem uzņēmumiem. Mēs piedāvājam ekskluzīvu vizītkaršu izgatavošanu no metāla, koka vai plastikāta. Plastikāta vai metāla lojalitātes karšu druku un lojalitātes sistēmas ieviešanu.

  KONTAKTI


  E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


  MOB+371 27667550


  WHATSAPP: +371 27667550


  DARBA LAIKS


  Pirmd.-Piektd. 9:00-18:00

  Esam biedri organizācijās:

  Klientu plastikāta lojalitātes kartes

  LV/ RU