Skip to main content

Digitālās vizītkartes

Saglabājiet savas vizītkartes digitālā formātā, lai varētu viegli kopīgot kontaktinformāciju ar jebkuru un jebkurā vietā.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Digital business card with dynamic content features for seamless networking

Profesionālo sakaru veicināšana ar digitālajām vizītkartēm

Strauji augošajā digitālajā vidē digitālā vizītkarte ir jūsu interaktīvā vizītkarte. Mūsu pakalpojums izstrādā dinamisku digitālo profilu un apvieno to ar rūpīgi izstrādātu luksusa metāla vizītkarti. Katra no šīm kartēm ir integrēta ar NFC tehnoloģiju un QR kodu, tādējādi nodrošinot iespēju kopīgot jūsu informāciju dažādās ierīcēs.

Jums ir iespēja kopīgot savu digitālo vizītkarti, izmantojot saiti, e-pastu, īsziņu, sociālos medijus vai pat viedierīces, piemēram, Apple vai Android pulksteņus. Nav nepieciešama nekāda specializēta lietotne; viss, kas nepieciešams, ir pieskāriens vai skenēšana.

Digitālā vizītkarte atvieglo piekļuvi jūsu kontaktinformācijai. Tā arī novērš nepieciešamību nēsāt līdzi fiziskas vizītkartes, samazinot atkritumu daudzumu un palielinot ilgtspēju. Papildu priekšrocība ir iespēja uzturēt informāciju aktuālu, bez piepūles veicot atjauninājumus, tādējādi nodrošinot, ka saviem kontaktiem vienmēr sniedzat visprecīzāko un jaunāko informāciju.

Izmantojiet nākotnes tīklu veidošanu ar digitālajām vizītkartēm, kas ir profesionālisma, efektivitātes un moderno tehnoloģiju sinerģija.

Digitālās vizītkartes priekšrocības

Digitālās vizītkartes kļūst arvien populārākas, jo arvien vairāk cilvēku ikdienas uzdevumu veikšanai izmanto mobilās ierīces. Digitālo vizītkaršu izmantošana kopā ar fiziskajām kartītēm sniedz daudz priekšrocību, tostarp iespēju izsekot, kam esat devis savu vizītkarti, to var arī viegli pielāgot un atjaunināt ar jaunāko kontaktinformāciju un sociālo mediju saitēm, kā arī ietaupīt naudu uz drukāšanas izmaksām. Luksusa metāla, koka un plastmasas kartes ar digitālo vizītkaršu funkcijām var būt arī vizuāli pievilcīgākas nekā papīra vizītkartes, tādējādi tās biežāk izceļas un paliek atmiņā. Ja meklējat efektīvāku un lietderīgāku veidu, kā apmainīties ar kontaktinformāciju, apsveriet iespēju pāriet uz digitālajām vizītkartēm.

Digitālās vizītkartes ir nākotnes vilnis, un tam ir pamatots iemesls. Ar vienu pieskārienu jūs varat dalīties ar savu kontaktinformāciju ar jebkuru personu, un jums nav jāķeras pie sava maka vai somiņas.

Jūsu kontakti tiek droši glabāti tiešsaistē, tāpēc varat tiem piekļūt no jebkuras ierīces. Tāpēc nākamreiz, kad satiksiet kādu jaunu cilvēku, neaizmirstiet apmainīties ar digitālajām vizītkartēm. Tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā uzturēt kontaktus.

Metal business card with digital features for up-to-date information sharing
Eco-friendly metal business card with integrated digital profile for green networking

Profesionāla izskata izveide ar pielāgotu karšu dizainu, kas atbilst jūsu zīmolam

Profesionāla un saskaņota izskata izveide jūsu uzņēmumam ir būtiska, lai radītu noturīgu iespaidu uz jūsu klientiem. Pielāgošana ļauj jums pielāgot savu fizisko un digitālo vizītkaršu dizainu, lai atspoguļotu jūsu uzņēmuma unikālo stilu un personību, tādējādi ļaujot tam izcelties starp konkurentiem. Izmantojot mūsu profesionālos dizaina pakalpojumus, varat izvēlēties no plaša iespēju klāsta, piemēram, materiāla, virsmas apdares, pamatkrāsas, dizaina elementiem un personalizācijas iespējām, lai izveidotu jūsu zīmolam ideāli atbilstošu kartiņu. Turklāt varat pievienot papildu iespējas, piemēram, magnētisko joslu, svītrkodu, QR kodu, hologrāfisko vai UV apdruku, pielāgotu formu, izmēru, valodas vai Braila rakstu pieejamības nodrošināšanai. Pielāgojot kartes atbilstoši jūsu zīmolam, jūs varat nodrošināt, ka jūsu klienti atcerēsies jūs un jūsu uzņēmumu pozitīvā gaismā.

Atklājiet mūsdienu tīklu revolūciju ar digitālajām vizītkartēm

Kāpēc sadarboties ar mums?

Revolutionizing professional networking with digital business card solutions
16+

Gadu pieredze starptautiskos tirgos

Experience seamless networking with our innovative digital business card solutions
2000+

Apmierināti klienti katru gadu ES, ASV un Arābu valstīs

Our digital business card - a revolution in professional interaction and connectivity
100% Kvalitāte

Plastikāta, metāla vai koka karšu izgatavošanā 

Smart networking with our digital business card for tech-forward professionals
Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde vienas dienas laikā

Priekšrocības un trūkumi: digitālās vizītkaršu revolūcijas ieviešana

Izpētiet priekšrocības un iespējamos trūkumus, kas saistīti ar digitālo vizītkaršu - tradicionālo tīklošanas rīku mūsdienīgas versijas - pieņemšanu.

Priekšrocības:

 • Viegla kopīgošana: Digitālās vizītkartes var viegli kopīgot, izmantojot e-pastus, īsziņas vai pat sociālo mediju platformas.

 • Vienmēr atjaunināts: Atjauniniet savu kontaktinformāciju jebkurā laikā, nodrošinot, ka jūsu vizītkartē vienmēr ir visjaunākā informācija.

 • Videi draudzīgi: pāreja uz digitālo formātu nozīmē papīra patēriņa samazināšanu - ilgtspējīga izvēle, kas apliecina jūsu apņemšanos rūpēties par vidi.

 • Izsekojama mijiedarbība: Izsekojiet, kas atver jūsu digitālo kartiņu, palīdzot jums novērtēt interesi un efektīvi veikt turpmākus pasākumus.

 • Rentabilitāte: Nav nepieciešamas atkārtotas drukāšanas izmaksas, kā tas ir ar fiziskām kartēm. Viena digitālā karte kalpo visu mūžu!

Trūkumi:

 • Atkarība no tehnoloģijām: Ne visi ir tehnoloģiski zinoši. Daži var dot priekšroku tradicionālajām kartēm, nevis digitālajām.

 • Materiālo iespaidu zudums: Fiziskas kartes, īpaši greznas, piemēram, metāla, rada unikālu, neaizmirstamu iespaidu, ko digitālās kartes var atstāt bez ievērības.

 • Nepieciešama piekļuve internetam: Lai kopīgotu un skatītu digitālās kartes, nepieciešams interneta pieslēgums, kas ne vienmēr var būt pieejams.

 • Iespējamas problēmas ar drošību: Tāpat kā jebkurā citā tiešsaistes vietnē, arī digitālajās kartēs var rasties privātuma un drošības problē

Biežāk uzdotie jautājumi


Pieejamie digitālās vizītkartes parametri
 • Digitālais profils ar neierobežotu informāciju, profila fotoattēlu un uzņēmuma logotipu
 • Saites un pogas, piemēram, zvaniet man, rakstīt uz e-pastu, saglabāt kontaktos, WhatsApp u. c.
 • Metāla vizītkarte ar QR koda saiti uz digitālo profilu
 • Koka vai plastmasas vizītkarte ar QR koda saiti uz digitālo profilu
 • Metāla vai plastmasas karte ar NFC mikroshēmu ar saiti uz digitālo profilu
Ko var iekļaut savā digitālajā vizītkartē

Savu digitālo vizītkaršu lapā varat iekļaut jebkādu informāciju, ir saraksts ar informāciju, kas parasti lielākajai daļai mūsu klientu ir uz digitālajām vizītkartēm:

 • Uzņēmuma logotips
 • Pilns nosaukums
 • Tituls, nodaļa un uzņēmums
 • Jebkāda kontaktinformācija
 • Atrašanās vieta
 • Attēls vai foto galerija
 • Video (YouTube vai Vimeo)
 • Apbalvojumi un nozīmītes
 • PDF dokumenti
 • Tīmekļa vietne un citas saites
 • Sociālo mediju saites
 • Maksājumu saites
  un vēl vairāk!
Kā nosūtīt kādam savu digitālo vizītkarti?

Viegli kopīgojiet savu digitālo karti ar jebkuru personu, izmantojot dažādas metodes, piemēram, saiti, QR kodu vai NFC tehnoloģiju.

Jūs varat kopīgot savu karti, izmantojot:

 • E-pasts
 • SMS
 • Sociālie tīkli
 • Whatsapp
 • Apple vai Android pulkstenis
 • Pasākumos
 • un vairāk.
Vai es varu kļūt par FDS karšu pakalpojumu tālākpārdevēju?

Ja esat ieinteresēts kļūt par mūsu digitālo vizītkaršu risinājuma tālākpārdevēju, mēs labprāt sniegsim jums vairāk informācijas. Mēs piedāvājam dažādas tālākpārdevēju paketes, kas atbilst dažādām vajadzībām un budžetiem, neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai liels uzņēmums. Kā tālākpārdevējs jūs varēsiet piedāvāt mūsu digitālo vizītkaršu risinājumu saviem klientiem, nodrošinot viņiem profesionālu un ērtu veidu, kā izveidot un kopīgot savas digitālās vizītkartes. Mūsu tālākpārdevēju programmā ir iekļauts arī atbalsts un mārketinga materiāli, kas palīdzēs jums popularizēt risinājumu un attīstīt savu biznesu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un atrastu jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Vai es varu atjaunināt informāciju savā digitālajā kartē?

Mūsu fiziskajām kartītēm ir pievienota unikāla saite, kas ļauj saņēmējiem piekļūt jūsu tīmekļa digitālajai vizītkartei. Izmantojot šo funkciju, jūs varat jebkurā laikā viegli atjaunināt jebkādu informāciju savā digitālajā vizītkartē, un jums nav nepieciešams atkārtoti drukāt fiziskās vizītkartes. Tas nodrošina, ka jūsu kontaktinformācija vienmēr ir aktuāla un saņēmējiem ir pieejama visjaunākā informācija.

Pasūtīšanas process

1. Izvēlieties kartes daudzumu un drukāšanas funkcijas.


2. Augšupielādējiet savu drukas failu vai logotipu metāla kartes dizainam un nosūtiet mums savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, uzņēmumu, adresi, saites sociālajos tīklos, fotoattēlu un citus kontaktus) digitālās profila lapas izveidei.


3. Mūsu dizainers vienas dienas laikā izgatavos digitālo un metāla karšu dizainu bez maksas un nosūtīs jums pa e-pastu.


4. Kad būsiet apstiprinājis kartes dizainu un funkcionalitāti, mēs jums nosūtīsim rēķinu.


5. Kad maksājums būs veikts, mēs sāksim ražošanu.


6. Mēs nosūtīsim jums metāla kartes bez maksas uz jūsu norādīto adresi un pa e-pastu nosūtīsim QR kodu un saiti uz jūsu digitālo profilu.


Pieņemtie maksājumi

1. Bezsaistes maksājumi (tiešais bankas pārskaitījums)


2. Maksājumi tiešsaistē:

cards


Klienti, kas novērtē sadarbību ar mums

 • Sandis Spolītis

  Metal Business Cards
  Feb. 4, 2020

  Lielisks serviss, ātrums un kvalitāte. Noteikti varu ieteikt FDS Cards!

 • Andriel (CNG Digital Group)

  Metal Business Cards
  Jūn 12, 2020

  Metāla karšu kvalitāte ir izcila, un sniegtais pakalpojums ir lielisks. FDS Cards izveidoja bezmaksas dizainu un piegādāja kartes bez maksas. :) Lieliska komunikācija un viegla sadarbība. Es ar prieku iesaku šo uzņēmumu.

 • Rouzbeh Karbor

  Metal Business Cards
  Sept 30, 2020
  Iesaku šo uzņēmumu! Es sākotnēji biju skeptisks par šo uzņēmumu, bet viss izrādījās 100% kvalitatīvs, un viņi man pat ļoti palīdzēja ar karšu dizaina izstrādi. Jautājiet pēc Vitālija, viņš man ļoti palīdzēja. Iesaku!


 • Ivan Bifano (WeYeah! GmbH)

  Metal Business Cards
  Dec 9, 2020

  Augsta karšu izgatavošanas kvalitāte, pielāgots dizains un bezmaksas piegāde, ļoti konkurētspējīga cena un (pirmkārt) izcila klientu apkalpošana, jo Vitālijs Kolotikovs un kundze čatā ir ļoti laipni, ātri atbild un izpalīdzīgi. Izcils piemērs klientu apkalpošanā.

 • M. Victoria

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2020

  Kā uzņēmums mēs regulāri pasūtām no "FDS Cards". Kopš atradu šo uzņēmumu un veicu savu pirmo pasūtījumu, es nekad neesmu pārdomājusi par sadarbību.
  Labi padarīts darbs "FDS Cards" komanda un paldies par lielisko servisu un izcilo kvalitāti!

 • Mike Johnson

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2019

  FDS kartes sniedza patiešām labu servisu jau no pirmās dienas. Mums vienmēr ir bijušas augstas kvalitātes preces. Ar šo uzņēmumu sadarbojamies jau vairāk kā 2 gadus un arī turpmāk atgriezīsimies, lai iegādātos metāla biedru kartes.

 • Agnes

  Metal Business Cards
  Jan 7, 2020

  Liels paldies FDS Cards par mūsu redzējuma īstenošanu.
  Esmu saņēmusi daudz komplimentu par mūsu metāla vizītkartēm.
  Dizains ir izcils. Kopš tā laika es jūs vienmēr iesaku saviem partneriem.
  Viennozīmīgi līderi šajā nozarē.

 • Oliver M.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Iesaku ikvienam. Ar FDS cards esam sadarbojušies dažādos pakalpojumos, viņi vienmēr ir piegādājuši augstas kvalitātes vizītkartes.
  Ieteicams ikvienam kuri vēlas iegūt kreatīvas kartes.

 • Mandy

  Metal Business Cards
  Jan 3, 2020

  Lielisks lojalitātes risinājums mūsu biznesam. Pēc šī risinājuma ieviešanas mēs ieguvām daudz lojālākus klientus un tagad labāk saprotam viņu vēlmes. Pasūtījām arī saviem VIP klientiem melnā metāla kartes un tās izskatās ļoti foršas. FDS cards dara visu iespējamo, lai apmierinātu mūsu uzņēmuma vajadzības.
  Liels paldies par šo lielisko risinājumu. :)

 • Thomas G.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Ļoti labs un profesionāls serviss. Lieliska metāla vizītkaršu kvalitāte. Noteikti izmantošu FDS cards arī turpmāk.

 • Ernestas Bilius

  Metal Business Cards
  Okt 16, 2020

  Izcili padarīts darbs, biju ļoti pārsteigts 👌

 • Aleksander

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Viss kā solīts, lieliska lojalitāte un atsauksmju risinājums
  kā arī lojalitātes kartes. Augsti ieteicams uzņēmums!

  Radās jautājumi?

  PAR MUMS


  Mēs ticam ideālām attiecībām, tieši tāpēc mēs palīdzam veidot lojalitāti starp Jūsu uzņēmumu un Jūsu klientiem. "FDS Cards" jau vairāk kā 12 gadus veiksmīgi darbojas Eiropas tirgos sadarbojoties ar visdažādākā segmenta mazajiem un lielajiem uzņēmumiem. Mēs piedāvājam ekskluzīvu vizītkaršu izgatavošanu no metāla, koka vai plastikāta. Plastikāta vai metāla lojalitātes karšu druku un lojalitātes sistēmas ieviešanu.

  KONTAKTI


  E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


  MOB+371 27667550


  WHATSAPP: +371 27667550


  DARBA LAIKS


  Pirmd.-Piektd. 9:00-18:00

  Esam biedri organizācijās:

  Klientu plastikāta lojalitātes kartes

  LV/ RU