Skip to main content

Lojalitātes sistēma

Lojalitātes sistēma ir izdevīga gan uzņēmumiem, gan klientiem.
Tas ir lielisks veids, kā identificēt klientus, reģistrēt lietotāju aktivitātes un veicināt klientu lojalitāti.

Lojalitātes sistēma palīdz jums:

Identificēt klientus un izsekot apmeklējumiem

Iesaistīt un motivēt biežāk apmeklēt

Viegli atalgot lojālos klientus

Lojalitātes sistēmas priekšrocības:

Klientiem tas ir vienkāršs un viegls veids, kā izmantot balvas. Savukārt uzņēmumiem tas palīdz sekot līdzi klientu aktivitātei un uzlabot peļņu. Lojalitātes sistēmām ir dažādas formas un izmēri, taču visām tām ir viens un tas pats mērķis: identificēt klientus, reģistrēt lietotāju aktivitāti, izmantot balvu sistēmu un nodrošināt vienkāršu atpirkšanu. Lojalitātes sistēma sniedz vērtīgu informāciju, ko uzņēmumi var izmantot, lai uzlabotu savus produktus, pakalpojumus un vispārējo klientu pieredzi.

Lojalitātes programmas ir lielisks veids, kā palielināt pārdošanas apjomu un ieņēmumus. Piedāvājot stimulus klientiem par to, ka viņi turpina sadarbību, jūs varat mudināt viņus veikt vairāk pirkumu. Turklāt lojalitātes programmas var palīdzēt jums veidot ciešākas attiecības ar klientiem, kas nākotnē veicinās vēl lielāku pārdošanas apjomu.

Kā jūs apbalvosiet savus lojālos klientus?

Atlīdzības programmas

Izvēlieties daudzpakāpju, kuponu, perforēšanas karšu, naudas atmaksas iespējas, lai palīdzētu jums noturēt klientus un veidot attiecības ar tiem.

Divu līmeņu atlīdzību programmas

Pievienojiet vairākus tirgotājus kopīgai atalgojuma programmai, piemēram, "Apmeklējiet mūs 5 reizes un saņemiet īpašu piedāvājumu mūsu partnerveikalā".

Dāvanu karšu programmas

Atmetiet novecojušos papīra sertifikātus un izmantojiet pielāgotu, vienkāršu dāvanu karšu programmu.

Ātra kuponu veidošana

Izveidojiet pielāgotus noteikumus, lai apbalvotu ikvienu fiziskajā pasaulē un tiešsaistē. Viegli uzsākiet ātras mārketinga kampaņas

3 skārienpunkti:

1. Biznesa portāls
CRM tīmekļa lietojumprogramma, kurā var konfigurēt veikala/laukuma/pasākuma, termināļa, atalgojuma programmas iestatījumus, kā arī apskatīt klientu profilus un darbības/transakciju statistiku.

2. Mobilā lietojumprogramma
Android mobilā lietotne, ar kuras palīdzību varat identificēt klientus, reģistrēt darījumus/aktivitāti, pievienot un izmantot kuponus un atlaides un daudz ko citu.

3. Klientu
Klienti, kuriem ir tiešsaistes profils un NFC vai QR kods, kas piesaistīts šim profilam. Viņi to izmanto savam profilam un pieejamajiem bonusiem.

Kā tas darbojas:

1. Klienta identifikācija

Mobilā lietotne var identificēt klienta profilu, izmantojot *NFC (Near Field Communication) birku vai QR kodu.

2. Klienti un to bonusi

Pēc klienta ID skenēšanas lojalitātes lietotne pieprasa no servera un sniedz informāciju par klienta profilu un viņa bonusiem. Ir iespējams izmantot pieejamos kuponus/zīmogus, lai saņemtu atlaides šim pirkumam.

3. Gatavs!

Pēc apstiprināšanas mobilā lietotne reģistrē darījumu/darbību, saglabā to mūsu drošajos serveros, un dati uzreiz ir pieejami tiešsaistē.

Kāpēc izvēlēties mūsu lojalitātes risinājumu?

100 % pašapkalpošanās iespējas

Tā ir pieejama pilnīgi 100% pašapkalpošanās vidē. Reģistrējiet savu uzņēmuma kontu, konfigurējiet atlīdzības, pievienojiet jaunus veikalus, pievienojiet jaunus terminālus, izveidojiet jaunus un rediģējiet esošos klientu profilus, skatiet pārskatus un eksportējiet datus.

Programmēšana nav nepieciešama

Nav nepieciešama programmēšana un īpašas prasmes. Viss, kas jums nepieciešams uzņēmējdarbībai, ir mūsu plug and play termināls un mūsu lietotne, lai dažu minūšu laikā sāktu klientu lojalitātes programmas darbību.

Maksājiet, kad izmantojat

Mēs esam izdomājuši, kā nodrošināt augstas kvalitātes un funkcionālu risinājumu par ļoti pieņemamu cenu.

Baltā etiķete / zīmols

Mēs NEESAM kāds lojalitātes programmu tīkls, kuram jūs pievienojaties kā neliela tā daļa un konkurējat ar visiem citiem uzņēmumiem, kas ir tīklā. FDS-kartes palīdz jums izveidot savu individuālu/ personalizētu klientu atalgojuma programmu, kas paredzēta tikai jums un jūsu klientiem, ar iespēju veidot savu tīklu, ja vēlaties, ar izvēlētiem partneriem.

Klienti, kas novērtē sadarbību ar mums

 • Sandis Spolītis

  Metal Business Cards
  Feb. 4, 2020

  Lielisks serviss, ātrums un kvalitāte. Noteikti varu ieteikt FDS Cards!

 • Andriel (CNG Digital Group)

  Metal Business Cards
  Jūn 12, 2020

  Metāla karšu kvalitāte ir izcila, un sniegtais pakalpojums ir lielisks. FDS Cards izveidoja bezmaksas dizainu un piegādāja kartes bez maksas. :) Lieliska komunikācija un viegla sadarbība. Es ar prieku iesaku šo uzņēmumu.

 • Rouzbeh Karbor

  Metal Business Cards
  Sept 30, 2020
  Iesaku šo uzņēmumu! Es sākotnēji biju skeptisks par šo uzņēmumu, bet viss izrādījās 100% kvalitatīvs, un viņi man pat ļoti palīdzēja ar karšu dizaina izstrādi. Jautājiet pēc Vitālija, viņš man ļoti palīdzēja. Iesaku!


 • Ivan Bifano (WeYeah! GmbH)

  Metal Business Cards
  Dec 9, 2020

  Augsta karšu izgatavošanas kvalitāte, pielāgots dizains un bezmaksas piegāde, ļoti konkurētspējīga cena un (pirmkārt) izcila klientu apkalpošana, jo Vitālijs Kolotikovs un kundze čatā ir ļoti laipni, ātri atbild un izpalīdzīgi. Izcils piemērs klientu apkalpošanā.

 • M. Victoria

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2020

  Kā uzņēmums mēs regulāri pasūtām no "FDS Cards". Kopš atradu šo uzņēmumu un veicu savu pirmo pasūtījumu, es nekad neesmu pārdomājusi par sadarbību.
  Labi padarīts darbs "FDS Cards" komanda un paldies par lielisko servisu un izcilo kvalitāti!

 • Mike Johnson

  Metal Business Cards
  Dec 6, 2019

  FDS kartes sniedza patiešām labu servisu jau no pirmās dienas. Mums vienmēr ir bijušas augstas kvalitātes preces. Ar šo uzņēmumu sadarbojamies jau vairāk kā 2 gadus un arī turpmāk atgriezīsimies, lai iegādātos metāla biedru kartes.

 • Agnes

  Metal Business Cards
  Jan 7, 2020

  Liels paldies FDS Cards par mūsu redzējuma īstenošanu.
  Esmu saņēmusi daudz komplimentu par mūsu metāla vizītkartēm.
  Dizains ir izcils. Kopš tā laika es jūs vienmēr iesaku saviem partneriem.
  Viennozīmīgi līderi šajā nozarē.

 • Oliver M.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Iesaku ikvienam. Ar FDS cards esam sadarbojušies dažādos pakalpojumos, viņi vienmēr ir piegādājuši augstas kvalitātes vizītkartes.
  Ieteicams ikvienam kuri vēlas iegūt kreatīvas kartes.

 • Mandy

  Metal Business Cards
  Jan 3, 2020

  Lielisks lojalitātes risinājums mūsu biznesam. Pēc šī risinājuma ieviešanas mēs ieguvām daudz lojālākus klientus un tagad labāk saprotam viņu vēlmes. Pasūtījām arī saviem VIP klientiem melnā metāla kartes un tās izskatās ļoti foršas. FDS cards dara visu iespējamo, lai apmierinātu mūsu uzņēmuma vajadzības.
  Liels paldies par šo lielisko risinājumu. :)

 • Thomas G.

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Ļoti labs un profesionāls serviss. Lieliska metāla vizītkaršu kvalitāte. Noteikti izmantošu FDS cards arī turpmāk.

 • Ernestas Bilius

  Metal Business Cards
  Okt 16, 2020

  Izcili padarīts darbs, biju ļoti pārsteigts 👌

 • Aleksander

  Metal Business Cards
  Jan 10, 2020

  Viss kā solīts, lieliska lojalitāte un atsauksmju risinājums
  kā arī lojalitātes kartes. Augsti ieteicams uzņēmums!

  Radās jautājumi?

  PAR MUMS


  Mēs ticam ideālām attiecībām, tieši tāpēc mēs palīdzam veidot lojalitāti starp Jūsu uzņēmumu un Jūsu klientiem. "FDS Cards" jau vairāk kā 12 gadus veiksmīgi darbojas Eiropas tirgos sadarbojoties ar visdažādākā segmenta mazajiem un lielajiem uzņēmumiem. Mēs piedāvājam ekskluzīvu vizītkaršu izgatavošanu no metāla, koka vai plastikāta. Plastikāta vai metāla lojalitātes karšu druku un lojalitātes sistēmas ieviešanu.

  KONTAKTI


  E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


  MOB+371 27667550


  WHATSAPP: +371 27667550


  DARBA LAIKS


  Pirmd.-Piektd. 9:00-18:00

  Esam biedri organizācijās:

  Klientu plastikāta lojalitātes kartes

  LV/ RU